PROGRAM 2020

*
Program u Zagrebu
16.7.2020. (četvrtak), 19-22h, klub Močvara (terasa), Savski nasip bb;
U programu sudjeluju:
Gabriela Babnik, Vlado Kreslin, Muanis Sinanović, Dušan Čater, Đurđica Čilić, Monika Herceg, Mihaela Gašpar, Alen Brlek, Zoran Ferić, Jedrt Jež Furlan, Orlando Uršič, Nino Flisar.

Program u Rijeci
17.7. 2020. (petak), 19-22h, Slovenski dom, Kulturno prosvjetno društvo "Bazovica", Podpinjol 43;
U programu sudjeluju:
Agata Tomažič, Gabriela Babnik, Aleš Šteger, Jure Tori, Vlado Kreslin, Muanis Sinanović, Željka Horvat Čeč, Tea Tulić, Tomica Šćavina, Bojan Žižović, Ante Zlatko Stolica, Rok Zavrtanik, Nino Flisar, Jedrt Jež Furlan, Orlando Uršič.

*
Program u Beču
12.12.2020. (subota), Salon Goldschlag, Goldschlagstraße 70, Wien;
U programu sudjeluju hrvatski i austrijski autori te nakladnici, kao nastavak suradnje iz 2019. s austrijskim partnerima (BLOCK FREI); detalji programa tijekom jeseni.

PROGRAM 2019

*
26. 06., srijeda / 18:30 h – 19:30 h
Zagreb
Književni klub "Booksa", Martićeva 14d (http://booksa.hr/)
Anke Stelling i Jovana Reisinger, razgovor i uvod u Festival

*
27. 06., četvrtak / 20:00 h – 23:00 h
Pula
"Dnevni boravak" u Društvenom centru Rojc, Gajeva 3 (http://rojcnet.pula.org/)
U programu sudjeluju: Anke Stelling, Slađana Bukovac, Barbara Rieger, Željka Horvat Čeč, Jonas Lüscher, Laura Freudenthaler, Neven Ušumović, Jovana Reisinger, Viktorija Božina, Bojan Žižović, Kristine Listau, Jӧrg Sundermeier, Loan Nguyen, Jessica Beer.

*
28. 06., petak / 19:00 h – 22:30 h
Rijeka
Book caffe Dnevni boravak, Ciottina ulica 12a (https://www.facebook.com/BookCaffeDB/)
U programu sudjeluju: Laura Freudenthaler, Goran Ferčec, Jovana Reisinger, Nikola Petković, Anke Stelling, Asja Bakić, Jonas Lüscher, Damir Pilić, Barbara Rieger, Zoran Lazić, Kristine Listau, Loan Nguyen, Jessica Beer, Jӧrg Sundermeier.

*
29. 06., subota / 18:00 h – 22:00 h
Zagreb
Klub Močvara, Trnjanski nasip bb (http://www.mochvara.hr/)
U programu sudjeluju: Anke Stelling, Maša Kolanović, Nebojša Lujanović, Barbara Rieger, Darko Šeparović, Laura Freudenthaler, Julijana Adamović, Jovana Reisinger, Nada Topić, Jonas Lüscher, Jessica Beer, Loan Nguyen, Kristine Listau, Jӧrg Sundermeier.

*DODATNI PROGRAM
30. 06., nedjelja / 19:00 h – 22:30 h
Slovenija
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana, Prešernova cesta 10 (https://www.cd-cc.si/en/halls/cd-club)
U programu sudjeluju: Nada Topić, Anke Stelling, Vesna Lemaić, Darko Šeparović, Laura Freudenthaler, Jurij Hudolin, Jovana Reisinger, Goran Janković, Jonas Lüscher, Eva Markun, Andrej Tomažin, Kristine Listau, Jӧrg Sundermeier, Loan Nguyen.